Wybierz kategorię:

Nasi partnerzy:

technika grzewcza opole
Historia powstania firmy Brexpol

Oferujemy usługi związane z szeroko pojętymi systemami grzewczymi, wentylacyjnymi, sanitarnymi i klimatyzacyjnymi.

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, szukających najlepszego rozwiązania swoich problemów związanych z ogrzewaniem pomieszczeń oraz całych obiektów.

Posiadamy wykwalifikowaną ekipę monterów i spawaczy, wyposażonych w specjalistyczne narzędzia, którzy swoją pracę wykonują sprawnie i profesjonalnie. Po nas nie musisz niczego poprawiać czego dowodem są opinie zadowolonych klientów.

W razie awarii możesz liczyć na szybką i skuteczną opiekę serwisu, wyposażonego w profesjonalne narzędzia, m.in. sprzęt do komputerowej analizy spalin.

Wykonujemy instalacje: wodne, p.poż, grzewcze, kanalizacyjne i gazowe. Stosujemy materiały instalacyjne z miedzi, oraz tworzyw sztucznych uznanych i renomowanych producentów, m.in. TECE, GEBERIT Mapress.

Dobrze wykonany projekt techniczny gwarantuje sukces całej inwestycji. Dlatego współpracujemy z najlepszymi pracowniami projektowymi.

Do ogrzewania domów jednorodzinnych, pomieszczeń socjalnych, biur oferujemy kotły gazowe i olejowe takich firm jak: BUDERUS, VIESSMANN, WOLF, DE DIETRICH oraz wiele innych.

Natomiast do ogrzewania wysokich hal przemysłowych i obiektów sportowych proponujemy promienniki i nagrzewnice firm: SCHULTE, WINTERWARM, MARK... Ogrzewanie promiennikowe jest ekologiczne o niskiej emisji CO2, pozwala obniżyć koszt energii nawet o 50% w porównaniu z innymi systemami grzewczymi.

Copyrights 2009. Design by Strony internetowe Opole Exelmedia